Kolenní slidery RST / 1921

Kolenní slidery RST

Dostupnost: skladem
Výrobce: RST
Kategorie: Doplňky moto oblečení
Expedice: 1-4 dny

650 Kč

Cena bez DPH: 537,19 Kč

Varianty produktu: (2)

Barva černá bílá
Velikost 1 pár
Barva bílá, černá
Velikost 1 pár

RST nabízí špičkové kolenní slidery, které používají i profesionální závodníci a jsou vyrobeny z termoplastového polyuretanu. Nové RST slidery mají všité gumové očko pro snadnější manipulaci nebo výměnu.

- uvedená cena je za jeden pár

Barevné provedení: bílá, černá

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky RST. Všechny Doplňky moto oblečení této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek Kolenní slidery RST / 1921 buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku Kolenní slidery RST / 1921 může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím